Фотожурналістка Юлія Кочетова стала переможницею регіонального етапу конкурсу World Press Photo

Дата: 03 Квітня 2024
A+ A- Підписатися

Українська фотожурналістка Юлія Кочетова стала однією з переможців регіонального етапу міжнародного фотоконкурсу World Press Photo з фотопроєктом “Війна – особиста” – War is personal.

Про це повідомили на сайті конкурсу.

Джерело: World Press Photo

Цей фотопроєкт поєднує світлини з поезією, аудіокліпами та музикою. Мультидисциплінарна презентація Юлії демонструє факти війни в її суб’єктивному досвіді й водночас дозволяє додати більше емоцій та символізму, ніж фотографії самі по собі, йдеться в анотації на сайті World Press Photo.

Малюнок з фотопроєкту Юлії Кочетової. Джерело: World Press Photo
Світлина з фотопроєкту Юлії Кочетової. Джерело: World Press Photo
Світлина з фотопроєкту Юлії Кочетової. Джерело: World Press Photo
Світлина з фотопроєкту Юлії Кочетової. Джерело: World Press Photo

Як пише Інститут масової інформації (ІМІ), Юлія Кочетова – фотожурналістка, яка працює у сфері соціальної документалістики. Висвітлювала окупацію Криму та війну на Донбасі з 2014 року, її роботи публікувалися в багатьох міжнародних медіа, зокрема BBC Online, The Guardian, The Telegraph, The Huffington Post, The National Geographic.

Після початку повномасштабного вторгнення Юлія повернулася до активного висвітлення наслідків війни. Знімала Київ, Одесу, Харків, евакуацію з Ірпеня, наслідки окупації Київщини, документувала роботу парамедиків на фронті.

Нагадаємо, що світлина фотожурналіста Євгена Малолєтки про обстріл росіянами пологового будинку в обложеному Маріуполі стала одним з переможців 2023 року престижної міжнародної фотопремії World Press Photo.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що Українська Асоціація професійних фотографів (УАПФ) виступила проти участі росіянки Марії Гельман у складі журі конкурсу World Press Photo 2024.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter