Добова захворюваність в Криму сягнула за понад 700 осіб

Дата: 02 Листопада 2021
A+ A- Підписатися

У тимчасово окупованому Криму минулої доби виявили 732 випадки коронавірусу, що є новим антирекордом за весь час пандемії.

Такі дані наводить незаконне формування, що називає себе “Міністерством охорони здоров’я Республіки Крим”.

Згідно з його статистикою, за минулу добу померли 20 пацієнтів внаслідок COVID-19, а за весь час пандемії – 3 030 людей.

Наразі на півострові – неробочі дні  з 30 жовтня до 7 листопада включно, відповідно до розпорядження кремлівського куратора Криму Сергія Аксьонова. Напередодні окупаційна влада продовжила до грудня режим підвищеної готовності, запроваджений у зв’язку з коронавірусною пандемією.

Нагадаємо, міжнародні організації не можуть підтвердити правдивість даних окупаційної влади півострова. Кримські правозахисники неодноразово стверджували, що Росія спеціально занижує кількість померлих від коронавірусу. Це також правозахисній організації підтвердили кримські медики. 

У вересні Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови, що встановлюють нові карантинні правила для запобігання поширенню COVID-19. Зміни також зачепили перетин адміністративного кордону Криму з материковою частиною України.

Міністерство охорони здоров’я України пропонує кримчанам вакцинуватися на материковій частині країни препаратами, що вже пройшли сертифікацію ВООЗ, у шести пунктах у Херсонській області.

На початку вересня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України оприлюднило мапи з маршрутами та адресами пунктів вакцинації проти COVID-19 для кримчан, які перетинають адміністративний кордон з материковою Україною через КПВВ “Чонгар” і “Каланчак”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: