До зони АТО можна буде оформити електронну перепустку

Дата: 13 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Ті, хто бажає потрапити на території, непідконтрольні Збройним Силам України, з 25 березня зможуть оформити електронну перепустку.

Це дозволить відмовитися від хабарів і бюрократії при оформленні перепустки до зони АТО.

Як повідомляє портал informator.lg.ua, на даний час електронну систему оформлення документів розробляє Держприкордонслужба. Майже всі дані про людей, які оформляли паперові перепустки, вже внесено до електронної бази.

З електронним оформленням для проїзду в зону АТО буде потрібен тільки паспорт. Про це заявив голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко на брифінгу, повідомляє “ЛігаБізнесІнформ“.

У людей різні види перепусток: на в’їзд, на виїзд, за часом. Так само діятиме і електронна перепустка – із зазначенням конкретного пункту пропуску та сектора відвідування. Тобто в неї будуть ті ж реквізити, які є у паперової перепустки” , – сказав Назаренко.

За його словами, дозволи отримали вже близько 90 тисяч осіб, і ця кількість буде збільшуватися.

Нагадаємо, омбудсмен Валерія Лутковська заявляла, що через необхідність отримувати перепустку люди наражаються на смертельну небезпеку, бо змушені прибувати на блок-пости спочатку для оформлення перепустки, а потім – для її отримання. За її словами, логічніше і безпечніше зробити приймальний пункт на території, що контролюється українським урядом, і там люди могли б спокійно перебувати кілька днів в очікуванні перепустки. Також можна було б прискорити процедуру її отримання, усунувши технічні недоліки. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter