ДБР оголосило представників громадських об’єднань у складі конкурсних комісій

Дата: 13 Лютого 2018
A+ A- Підписатися

Державне бюро розслідувань оголосило представників від громадських об’єднань, рекомендованих до складу конкурсних комісій бюро.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

До складу конкурсних комісій Державного бюро розслідувань запропоновано включити представників від чотирьох громадських об’єднань. Ними стали:

  • Олександр Лємєнов (Громадська організація “Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів”);
  • Петро Варишко (Громадська організація “Громадський люстраційний комітет”);
  • Максим Болдін (Громадська організація “Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків”);
  • Тарас Бойко (Громадська організація “Центр політико-правових реформ”).

Такі кандидатури Директору ДБР Роману Трубі запропонував Комітет з відбору представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій Державного бюро розслідувань за результатами засідання 8 лютого 2018 року.

До складу комітету увійшли:

  • Олег Базар – головний редактор видання “LB.ua”;
  • Дмитро Остапчук– Голова Громадської організації “Антикорупційний монітор”;
  • Віктор Таран – голова Центру “Ейдос”, член Ради Реанімаційного пакету реформ.

Усього 20 організацій надіслали свої документи до Державного бюро розслідувань. Розглянувши документи, комітет встановив, що 6 організацій або не відповідають зазначеним вимогам, або надали неповний пакет документів стосовно кандидатів. Результати встановлювались шляхом рейтингового голосування у два тури. Вказані кандидатури членами комітету були підтримані одноголосно.

Згідно з “Порядком проведення конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань” до складу конкурсних комісій ДБР можуть входити представники громадських об’єднань та Ради громадського контролю.  Персональний склад конкурсних комісій затверджує директор ДБР.

Раніше нардеп Мустафа Найєм застерігав, що в Державному бюро розслідувань можуть відсторонити громадськість від процесу відбору кадрів.

16 листопада спеціальна комісія обрала директором Державного бюро розслідування Романа Трубу. Згідно з законом, Бюро має розслідувати випадки катування та інших злочинів, пов’язаних з жорстоким, нелюдським або таким, що принижує гідність, поводженням або покаранням, вчинених прокурорами, слідчими (детективами) Національного антикорупційного бюро, СБУ, органів внутрішніх справ та працівниками інших правоохоронних органів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: