Чубаров просить не акцентувати надмірної уваги на етнічній або релігійній приналежності кандидатів на ключові посади в уряді

Дата: 01 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав не акцентувати надмірної уваги на етнічній або релігійній приналежності кандидатів на ключові посади в уряді. 

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат попередніх скликань Рефат Чубаров.

Рефат Чубаров

Він зауважив, що можлива зміна ключових членів уряду, зокрема й міністра оборони України, та ще й за умов війни, – подія, що викликає особливий інтерес суспільства.

Рефат Чубаров наголосив, що у демократичному суспільстві розмаїття думок, тверджень та висловлювань є постійними попутниками будь-яких суспільно значущих процесів і подій.

Є велике прохання до всіх експертів, як професійних, так і аматорських: уникайте, будь ласка, педалювання етнічної та релігійної приналежності будь-якої людини, коли ви обговорюєте її професійні якості.

Рефат Чубаров

Голова Меджлісу наголосив, що у героїзмі українських воїнів, патріотизмі українського суспільства, в масштабній трагедії та випробуваннях, які гідно витримуються мільйонами громадян України, “викристалізовується українська політична нація, серцевиною якої є етнічна українська нація, що об’єднала в єдиній Українській державі корінні народи та національні меншини”.

Нагадаємо, 31 серпня 2023 року народний депутат Ярослав Железняк заявив, що голова Фонду державного майна України Рустем Умєров, ймовірно, стане міністром оборони України.

Як відомо, 28 серпня чинний міністр оборони Олексій Резніков під час пресконференції заявив, що обговорював із президентом України можливості переходу на іншу посаду. Утім, таке рішення має ухвалити сам Володимир Зеленський.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter