Через карантин закрили громадську приймальню Омбудсмана в Києві

Дата: 12 Березня 2020
A+ A- Підписатися

Через запровадження карантину громадська приймальня Уповноваженої Верховної Ради з прав людини в Києві закрилася на три тижні. 

Про це повідомили в Офісі Омбудсмана. 

УВАГА‼️З 12.03.2020 до 03.04. 2020 відповідно до затверджених заходів Кабінетом Міністрів України, які необхідно вжити…

Опубліковано Офіс Омбудсмана України Середа, 11 березня 2020 р.

Приймальня на вулиці Інститутській не працюватиме до 3 квітня. У цей час люди, які хотіли поскаржитися на порушення своїх прав або отримати консультації, можуть звернутися до Уповноваженої письмово через: 

  • скриньку за адресою вул. Інститутська, 21/8, м. Київ;
  • пошту (на адресу секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008);
  • електронну пошту: hotline@ombudsman.gov.ua.
Крім того, як зазначили в Омбудсмана, для оперативного реагування на порушення прав і свобод людини і громадянина можна зателефонувати на гарячу лінію за номером 0800-50-17-20 та до секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за номером 044-253-75-89.
 
Нагадаємо, що задля недопущення епідемії коронавірусної інфекції в Україні запровадили карантин на три тижні. Обмеження ввели, зокрема, на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Також з 12 березня до 3 квітня не працюватимуть навчальні заклади.
 
Як відомо, Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу 2019-nCoV медичною надзвичайною ситуацією міжнародного значення ще наприкінці січня. 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: