Чеботар не з’явився на допит у Генпрокуратуру

Дата: 26 Травня 2015
A+ A- Підписатися

Колишній заступник глави МВС Сергій Чеботар не прийшов на допит до Генеральної прокуратури.

Як повідомляє “Українська правда“, про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління нагляду в кримінальних виробництвах Генпрокуратури Юрій Севрук.

Що стосується Чеботаря, кримінальне провадження, в якому якимось чином фігурує пан Чеботар, безумовно, розслідується. Ми пам’ятаємо той факт, коли у нього в кабінеті було виявлено прослуховувальний пристрій. Наразі будь-якого повідомлення про підозру Чеботарю не було“, – сказав начальник Головного управління.

Також, за його словами, вчора Чеботар не з’явився  на допит, і після цього може бути застосовано силовий привід.

На даний момент Чеботар є свідком у кримінальному виробництві і підозри йому не висувалися.

Нагадаємо, на журналістів програми “Наші гроші”, які знімали дачу доньки заступника Авакова Сергія Чеботаря під Києвом, напали невідомі. За твердженнями журналістів, нападниками виявились зять Чеботаря та його бізнес-партнер.

Депутат Єгор Соболєв пообіцяв, що якщо Арсен Аваков не ініціює належного розслідування перешкоджання журналістській діяльності, він ініціює звільнення міністра.

Після того, як ЗМІ опублікували новину про проект постанови щодо звільнення міністра, прес-служба МВС розповсюдила заяву заступника міністра Сергія Чеботаря, у якій той заявив про свою відставку. 

Пізніше народний депутат від “Блоку Петра Порошенка”, в минулому журналістка Ольга Червакова повідомила, що відкрито провадження за фактом “втручання у приватне життя” доньки заступника міністра МВС, журналістів викликають на допити.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: