Близько 40% громадян чекають соціального забезпечення – опитування

Дата: 14 Січня 2016
A+ A- Підписатися

39% українців очікують від держави соціального забезпечення.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Фонду “Демократичні ініціативи” та Київського міжнародного інституту соціології.

Громадянам запропонували відповіді на на запитання, чого вони перш за все очікують від держави. 

Респонденти обрали такі пріоритети: соціальне забезпечення – 39%, забезпечення справедливості і правосуддя  – 37%, захист від зовнішньої агресії – 32%, безкоштовне медичне обслуговування – 30%, забезпечення робочим місцем – 29%, захист фізичної безпеки, правопорядку – 20%, створення рівних правил  для всіх при мінімальному втручанні в економіку – 18%.

Натомість 27% громадян готові насамперед допомагати конкретним людям, які потребують допомоги (люди з інвалідністю, хворим, сиротам тощо).

Ще 23% стверджують, що готові облаштовувати благоустрій територій, 18% – готові чесно сплачувати податки і допомагати армії.

Опитування проводилося з 8 по 20 жовтня 2015 року в 110 населених пунктах у всіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим та непідконтрольних українському уряду територіях Луганської та Донецької областей. Соціологи опитали 2 040 респондентів за квотною вибіркою, репрезентативною за такими параметрами як стать, вік, регіон та тип населеного пункту. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: