Близько 200 осіб, що не брали участь в АТО, отримали статус учасника – Мін`юст

Дата: 13 Січня 2015 Автор: Ірина Виртосу
A+ A- Підписатися

На сьогодні понад 3,5 тис осіб отримали статус учасника антитерористичної операції в Україні, з них близько 200 осіб не належать до суб’єктів АТО.

Про це повідомила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко, пише “Інтерфакс“.

“Ми спілкуємося з міжвідомчою комісією. В даний момент статус учасника АТО вже надано понад 3,5 тис осіб, з них тільки близько 200 осіб не належать до суб’єктів АТО, у тому числі дві людини – від Мінрегіонбуду”, – заявила вона на прес- конференції у вівторок.

Козаченко повідомила, що отримала цю інформацію 6 січня і направила з даного питання доповідну записку міністру юстиції Павлу Петренку.

“Я дуже хочу, щоб ця інформація дійшла до Кабінету міністрів. Ця інформація стала відомою завдяки запиту Громадської ради до міжвідомчої комісії. Ми будемо співпрацювати щодо належного розгляду”, – зазначила голова департаменту.

Разом з тим вона підкреслила, що будь-яка людина, яка належним чином була залучена до участі в АТО, має право на отримання такого статусу. При цьому, за її словами, випадками підробки документів про таке залучення мають займатися відповідні органи.

Як повідомлялося раніше, заступник голови Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко у вівторок під тиском народних депутатів відмовився від статусу учасника бойових дій.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter