Атомники ЗАЕС не погоджуються працювати на “Росатом”, тому термін підписання “контрактів” продовжили

Дата: 20 Лютого 2023
A+ A- Підписатися

Працівники тимчасово окупованої ЗАЕС, які вже майже рік перебувають під тиском загарбників, не погоджуються працювати на “Росатом”. Тому окупанти продовжили до 1 квітня термін підписання контрактів з так званою “Експлуатуючою організацією Запорізької АЕС”, афілійованою з “Росатомом”.

Про це повідомляє НАЕК “Енергоатом”.

Фото: Діфенс Експрес

“У такий спосіб загарбники нібито демонструють черговий “жест доброї волі”, насправді ж вони просто розуміють, що чи не весь критично важливий для роботи станції персонал, який залишився в Енергодарі, не погоджується працювати на Росію”, – пояснили в “Енергоатомі”.

Там також додали, що так зване продовження – це вимушена дія, адже без кваліфікованого персоналу станція не зможе функціонувати. 

В енергетичній компанії вкотре закликали працівників ЗАЕС не підписувати жодних контрактів з окупантами, щоб не ставати пособниками загарбників. 

Раніше ZMINA писала, що працівникам захопленої Запорізької атомної електростанції, які не підписали “трудового договору” з окупантами, росіяни заблокували перепустки для проходу на станцію, а робітникам, яких примусили підписати контракт з окупантами, оголосили про зниження заробітної плати, пояснюючи це тим, що станція не працює.

Нагадаємо, що в умовах гострої нестачі персоналу на Запорізькій АЕС окупанти почали шукати вузькоспеціалізованих фахівців за оголошеннями. 

Показово, що окупанти шукають персонал вузькоспеціалізованого атомного профілю: операторів реакторного відділення, машиністів двигуна внутрішнього згоряння, спеціалістів з ремонту реакторно-турбінного устаткування.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter