Адвокат: Запчастини, за “контрабанду” яких у Москві затримали українця, не військові

Дата: 06 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Андрія Гашенка арештували за контрабанду запчастин для військової техніки, однак запчастини не мали відповідного маркування.

Про це повідомив адвокат Ігор Чудовський у Facebook.

4 червня Лефортовський суд Москви арештував Андрія Гашенка на місяць за підозрою в контрабанді запчастин для військової техніки. Українець, за словами адвоката, займався підприємницькою діяльністю. На прохання свого товариша він сконтактував у мережі з інтернет-продавцем, щоб дістати конденсатор, який випускає завод у Росії, замовив десять приладів.

“Продавець, отримавши із заводу товар, подзвонив Андрію Гашенку і запропонував приїхати до Москви, аби забрати їх. Для мене, як для адвоката без технічної освіти, одразу постало запитання, чи ці конденсатори військового призначення. На що люди, причетні до розслідування, сказали: “Ні! На конденсаторах, які використовуються на танках, стоїть клеймо у вигляді ромба, а на цих такого клейма немає”, – розповідає Чудовський.

Чудовський стверджує, що продавцем був агент ФСБ Росії. Сам продавець у суді розповів, що перед операцією його відвідали працівники ФСБ, не знайшли нічого протизаконного, лише попросили повідомити про приїзд покупця з України. Андрія Гашенка затримали одразу після операції.

“Станом на зараз апеляцію на рішення суду про арешт не подано! Інформації про зустріч консула з нашим громадянином немає. Яка контрабанда на відстані 800 км до кордону?” – каже Чудовський.

Нагадаємо, у Москві 31 травня затримали громадянина України за підозрою у нібито контрабанді в Україну запчастин до військової техніки.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: