Компартія Китаю змусила Україну відкликати підпис під документом ООН на підтримку уйгурів

Дата: 28 Червня 2021 Автор: Артур Харитонов
A+ A- Підписатися

Комуністична партія Китаю шантажем та погрозами щодо вакцини CoronaVac змусила Україну зняти підпис із документа ООН на підтримку уйгурського народу. Те, про що ми знали давно, нарешті стало загальновідомим: уряд КНР у корумпований спосіб маніпулює режимом Зеленського задля посилення своїх злочинів у регіоні та світі. 

Високоповажні дипломати в ООН заявили, що КНР змусила Україну відмовитися від підтримки уйгурського народу, що переживає найстрашніший геноцид сучасності, породжений комуністичним режимом (як колись – Голодомор). 

За наявною інформацією, КНР шантажувала та залякувала Україну через постачання вакцин проти китайського коронавірусу, зокрема – CoronaVac, яким нині вакцинують більшу частину України. 

У вівторок, 22 червня, Україна на засіданні Ради з прав людини в Женеві підтримала ініціативу Канади та більш ніж 39 інших демократичних союзників про забезпечення негайного доступу незалежних спостерігачів до окупованого Східного Туркестану, де нині відбувається геноцид та облаштовуються комуністичні концтабори. 

Однак уже в четвер, 24 червня, Україна викреслила свою назву зі списку демократичних держав – після дзвінка з КНР про те, що Пекін заблокує постачання щонайменше 500 тисяч доз китайської вакцини.

Того самого дня посол КНР на заході до 100-ї річниці Комуністичної партії Китаю оголосив про “безвіз” від України для китайців. 

Дипломати передали цю інформацію до Associated Press на умовах анонімності, адже не могли обговорювати це питання публічно. Можливо, йдеться про українську делегацію, що повстала проти “злочинних” наказів з Києва та комуністичного терору.

Повідомляється, що раніше уряд КНР не наважувалася тиснути на женевські дипломатичні кола, тому кейс України став першим, коли Пекін пішов на шантаж та погрози задля приховування злочинів проти людства – цього разу ціною життя та здоров’я українців. 

Уряд України відмовився коментувати це питання, однак скандал набуває безпрецедентних обертів. 

Важливо додати й те, що того ж вівторка уряд Білорусі також долучився до підтримки КНР, опублікувавши текст про права КНР на Гонконг, уйгурський народ тощо. 

На тлі тижня китайської експансії в Україні я навіть не знаю, як це коментувати. 

Китайська вакцина була закуплена в корумпований спосіб Степановим та Єрмаком. Обидва зробили все, щоб українців вакцинували саме компартійською продукцією. Але якщо вона дійсно ефективна, то здоров’я українців важливіше. 

Однак ми бачимо, що КНР, яка нав’язала нам “допомогу”, тепер фактично керує Зе-командою на рівні ООН. 

Це іміджева катастрофа для України. Ми не тільки зрадили західних союзників, але ще й дозволили, щоб комуністи, яких виганяли наші предки, знову керували українською політикою та міжнародними відносинами. 

І це все на фоні надання КНР безвізу (коли всі наші союзники не надають), відкриття інститутів Конфуція по всій державі (коли наші союзники їх закривають через загрозу для нацбезпеки), впровадження реформ китайської комуністичної освіти в Україні, економічної експансії Китаю та його співпраці з ОПЗЖ та Кремлем тощо. 

Артур Харитонов, президент громадської організації “Ліберально-демократична ліга України” та головний координатор проєкту Free Hong Kong Center. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter