В Україні значний розрив між суспільною думкою, що переважно підтримує громадянську рівність для ЛГБТІК+ людей, та бездіяльністю парламенту в ухваленні ключових антидискримінаційних законів, констатує Святослав Шеремет, координатор з політики та законодавства Національного ЛГБТІ-консорціуму #LGBTI_PRO
Чи почуті потреби спільнот ЛГБТІК+? Поза сумнівом, почуті, проте не в повному обсязі. Є деякі новації, які парламент не ризикнув чи не наважився запланувати. Проте на практиці, як завжди, буде ще багато цікавого за межами запланованих активностей, бо життя бентежне та ставить неочікувані виклики.
Це безпрецедентна солідарність із громадянською рівністю для ЛГБТ, якої ніколи до цього не спостерігали ані соціологи, ані активісти, ані міжнародні організації.
Україна, на відміну від наших євроатлантичних партнерів та всупереч підходам ОБСЄ, донині не визнає злочинів на ґрунті гомофобії та трансфобії. Як у тій радянській приказці Фаїни Раневської, яка казала, що ж*па є, а слова — офіційно немає.
Секретар РНБО недарма зізнається, що ЗМІ в одну мить "можуть зробити з тебе ретрограда і гальмо", але все ж таки наважується сміливо іти шляхом істин
Вілкул цинічно експлуатує "дитячу" тему, щоб просунути власний ущербний погляд на суспільний устрій...
Щоп’ятниці отримуйте найцікавіші матеріали тижня: важливі новини та актуальні анонси, розлогі тексти й корисні інструкції.