Пропаганда як частина російської воєнної машини безпосередньо вплинула на вчинення російськими військовослужбовцями злочинів в Україні
З-поміж іншого обласний краєзнавчий музей у Херсоні був знаним завдяки археологічним знахідкам Північного Причорномор’я, що зберігалися там станом на 24 лютого. Як зазначає археолог, історик, викладач, нині ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету в Одесі Андрій Красножон, "в частині античної та середньовічної епіграфіки археологічна колекція в Херсоні давала фору багатьом спеціалізованим музеям України".
Проти шкіл на території Чернігівської області російські окупанти припустилися практично всіх існуючих порушень міжнародного гуманітарного права, чимало з них можуть бути кваліфіковані як воєнні злочини.
Проєкт "Релігія в огні" у період з 24 лютого до 24 серпня зафіксували 263 пошкоджених через повномасштабне вторгнення релігійних об'єктів, 5 з них є пам'ятками національного значення, 13 – пам’ятками регіонального значення.
В матеріалі розповідаємо, яким бачать Спецтрибунал в Україні, хто працює над його створенням, де він має проходити, а також кого саме і коли на ньому судитимуть.
Про те, які саме це застереження і чи поширена така практика ратифікації Стамбульської конвенції у країнах Європи розповідають ZMINA голова Комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва, доктор юридичних наук Олександр Мережко та радниця віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної Євгенія Лук’янченко.
Щоп’ятниці отримуйте найцікавіші матеріали тижня: важливі новини та актуальні анонси, розлогі тексти й корисні інструкції.