У Києві презентували відеоролики про ЛГБТ-спільноту

Дата: 19 Травня 2015
A+ A- Підписатися

18 травня відбулася презентація відеоробіт активістів та правозахисників на тему проблем, з якими стикаються представники ЛГБТ-спільноти. 

Короткі ролики розповідають про дискримінацію, стигматизацію ЛГБТ-представників, про стереотипи та упередження, про біль і твердий намір відстоювати своє право на життя. Організатори сподіваються такою зрозумілою мовою розповісти про значну частину суспільства, яка вимушена жити прихованим життям.

Голова організації “Інсайт” Олена Шевченко говорить: “Ми віримо, що трансформація суспільства відбуватиметься завдяки інформаційним кампаніям. Короткі відеоролики – один із зрозумілих та доступних форматів, щоб розповісти про важливі питання. Наприклад, як трансгендерну людину виганяють з дому найближчі люди. Або ж як звільняють з роботи за твою сексуальну орієнтацію… Звісно, ніхто у трудовій не напише, за що саме звільнили, завжди знайдуть купу інших приводів. Часто це через упередження в головах роботодавців“.

Голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик під час презентації зауважила, що дискримінація ЛГБТ-спільноти, як і інших верств населення, починається від незнання того, що таке дискримінація, та підміни її будь-якою соціальною нерівністю. “Інформаційна кампанія Коаліції з протидії дискримінації “Дискримінація обмежує. Протидій!” вчить бути обізнаним, вчить бути озброєним“, – наголосила Печончик.

Незабаром відеоролики стануть доступними в youtube широкому загалу. Один з них можна переглянути за цим посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: