Кампанія проти дискримінації на фестивалі UCRAZYANS

Дата: 26 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

25 квітня на Софійській площі інтернет-видання Платформа за підтримки міжнародної організації Pact провела фестиваль соціальних інновацій UCRAZYANS.

Ця подія присвячена “божевільним” українцям, які вже півтора роки йдуть наперекір долі й роблять, здавалося б, неможливе: скидають тирана, самі озброюють армію, допомагають один одному. І щосили прагнуть до того, аби у підсумку все у нас налагодилося.

Центр інформації про права людини презентував на фестивалі кампанію проти дискримінації.

Відвідувачі могли отримати браслети кампанії “Дискримінація обмежує. Протидій!”, а також печиво з передбаченнями, за якою ознакою їх можуть дискримінувати – через мову, вік, релігійні переконання, національність.

Бажаючі могли намалювати, як вони бачать проблему дискримінації. На сторінках кампанії проти дискримінації можна проголосувати за найбільш оригінальний малюнок, автора чи авторку чекає приз.

Також організатори презентації показали відеоролик про дискримінацію. Глядачі часто реагували здивованим сміхом на ті безглузді упередження, що існують у суспільстві і часто призводять до дискримінації людей за тією чи іншою ознакою. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: