У Києві анонсують перший фестиваль соціальних театрів “Роздоріжжя”

Дата та час події: 30 Серпня 2016, 13:10
A+ A- Підписатися

У вівторок, 30 серпня, за участю акторів, режисерів та громадських активістів, зокрема, Геннадія Афанасьєва, відбудеться прес-конференція щодо анонсування першого фестивалю соціальних театрів “Роздоріжжя”.

Час:  30 серпня, о 12.30 год.

Місце: ГЛАВКОМ (вул. Шовковична, 8/20)

Питання до обговорення:

1. Фестиваль “Роздоріжжя”: перший крок до українсько-російського мистецького діалогу.

2. Плейбек-перформанс та плейбек-театр: що це таке і як воно працює?

3. Моно-вистава «Ополченці» (основана на реальних подіях): почуття і переживання актриси.

4. “Мова Путіна і мова Пушкіна”: росіянин ≠ російський пропагандист

Спікери:

Ксенія ШИМАНСЬКА – координатор фестивалю “Роздоріжжя”;

Наталія ВАЙНІЛОВИЧ – акторка та кондактор (ведуча) Київського плейбек-театру “Отражение”;

Галина ДЖИКАЄВА – акторка PostPlayТеатру, виконавиця ролі у моно-виставі “Ополченці”;

Геннадій АФАНАСЬЄВ – активіст, кримчанин, колишній політв’язень РФ;

З питань акредитації на прес-брифінг, будь ласка, звертайтеся до Ксенії Шиманської за телефоном: + 38 096 580 55 00

 Інформаційний партнер заходу – інформаційне агентство “ГЛАВКОМ”. 

Інформаційна довідка:

  • Київський плейбек-театр (представлений Збірною Київського плейбек – театру “Отраженіє”, плейбек – театру “Под зонтом” та Q-playback театру) – це сучасний театр імпровізації. Під час плейбек – перформансу кожен глядач має можливість розповісти свою історію з життя, поділитись почуттями, хвилюванням, спогадом з дитинства, сном, мрією, складністю вибору, очікуванням якоїсь події. Одна історія породжує наступні. Так створюється діалог між глядачами і знаходиться те, що є спільним, схожим у тих, хто прийшов на перформанс. Відштовхуючись від особистої історії, ми можемо побачити, які ж соціальні правила, традиції, установки впливають на нас у повсякденному житті.
  • “PostPlayTeaтp” має об’єднати навколо себе молодих театральних діячів, які працюють з гострими темами та сучасними театральними формами.
  • Театр для Діалогу — це система вправ, ігор та технік для створення можливостей для діалогу, критичної рефлексії та активного пошуку рішень знизу. Як інтерактивна форма театру заснована на співучасті, він допомагає людям провести репетицію дій та віднайти у безпечному просторі театру різні можливості, які можуть бути пізніше застосовані у житті.
  • Група “РОДИНА” – творча група утворилася в Петербурзі в 2013 році.

Основні напрямки роботи: перформативне соціальне мистецтво, польові та експериментальні дослідження патріотизму, мов та інститутів влади.

  • Освітній дім прав людини в Чернігові – ресурсний центр, що надає послуги з навчання, проведення громадських кампаній і навіть тимчасового проживання фахівців в області прав людини і громадських активістів, можливість і ресурс для розвитку і підтримки громадських ініціатив в сфері прав людини для всієї України. ОДПЛ-Ч є частиною Мережі домів прав людини..
  • Дім прав людини – Воронеж – спільнота цивільних і правозахисних організацій, один з найбільших в Росії центрів, що забезпечують дотримання і захист прав людини і розвиток молодіжних та громадських ініціатив. З осені 2012 р. Дім прав людини – Воронеж визнаний в якості асоційованого члена міжнародної Мережі домів прав людини.
  • Норвезький Гельсінський комітет є неурядовою організацією, що працює для того, щоб права людини дотримувалися на практиці. Підтримує ініціативи щодо посилення демократії і громадянського суспільства.
  • Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) – найбільша асоціація правозахисних організацій України. Спілка об’єднує 29 правозахисних неурядових організацій. Метою діяльності УГСПЛ є захист прав людини.
  • Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) – один з інститутів ОБСЄ. Займається забезпеченням поваги прав і основних свобод людини, зміцненням і захистом демократичних інститутів. Штаб-квартира розташовується в Варшаві.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter