Тренінг “Кроки до ефективного активізму” (смт. Опішня, Полтавська обл.)

Дата та час події: 20 Липня 2017, 20:58
A+ A- Підписатися

Не пропустіть навчальний тренінг під відкритим небом – “Кроки до ефективного активізму”, який відбудеться 27-29 липня 2017 року в смт. Опішня (Полтавська обл.) на території етнопоселення “Старий хутір”. Дедлайн – 20 липня 2017 р.

Протягом двох днів на учасників тренінгу чекають:

  • Діючі інструменти фандрейзингу та проектного менеджменту задля посилення організаційної спроможностей ОГС і громадських активістів;
  • Нетворкінг та розбудова партнерства: напрацювання ідей спільних проектів і планування їх реалізації. Отримання навичок ефективної комунікації в команді та з іншими стейкхолдерами (влада, бізнес тощо).
  • Обмін досвідом реалізації екологічних проектів на місцях.

З програмою тренінгу можна ознайомитися тут.

До участі запрошуються представники громадських організацій та активісти з початковим досвідом у проектній діяльності, які діють на території Полтавської області та суміжних регіонів та працюють в напрямках охорони довкілля, енергозбереження, енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, адаптації до змін клімату, урбаністики та молодіжної політики.

Для участі просимо заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/un1ety. Дедлайн подачі заявок 20 липня включно. Про результати відбору учасників буде відомо після 21 липня.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників трансфером Полтава-Опішня, необхідним спорядженням (намет, каремат, спальник), 3-х разовим вегетаріанським харчуванням та проживанням в наметовому містечку з комфортною інфраструктурою на території зеленої садиби “Старий хутір”. Участь у тренінгу можуть брати максимум 2 представники певної громадської організації. Витрати за доїзд учасників до Полтави не компенсуються.

Організатори: ГО “Суспільний проект “ЕКОЛТАВА” спільно з ГО “Товариство охорони природи м. Кременчука” та Національним екологічним центром України, за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта, у рамках проектів “Центр сталого розвитку Полтавщини”(Link) та CLEEN(Енергоефективність: створення коаліцій на місцях).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter