Побиття та спалені автівки: як в Україні тиснуть на активістів. Презентація моніторингової доповіді
У четвер, 28 жовтня, о 14:00 в Українському кризовому медіацентрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація моніторингової доповіді про переслідування громадських активістів та правозахисників з початку 2021 року. Захід організовано в межах проєкту “Підвищення ролі та захисту правозахисників в Україні”, що фінансується ЄС.
Статистика переслідувань: за що найчастіше нападають на активістів та в яких регіонах? Якими методами намагаються залякати українських активістів та правозахисників? Що робить поліція та держава для безпеки активістів?
Запрошуємо представників ЗМІ до участі.
Що? Презентація доповіді про переслідування громадських активістів та правозахисників з початку 2021 року.
Де? Український кризовий медіацентр (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).
Коли? 28 жовтня о 14:00.
Спікери:
- Анастасія Москвичова, дослідниця Центру прав людини ZMINA;
- Антоніна Маслико, програмна координаторка напряму “Правозахисна діяльність” Нідерландського Гельсінського комітету;
- Наталя Ешонкулова, підприємиця з Дніпра, юристка, голова громадської організації “Укри”;
- Олександр Візерський, історик, виступає за збереження старовинної міської забудови Києва, захисник садиби Барбана;
- Анна Леонова, голова оргкомітету “Одеса-прайд”.
Модераторка – Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA.
Мова заходу: українська (відбуватиметься англомовний синхронний переклад). Захід транслюватиметься онлайн двома мовами тут, а також на фейсбук-сторінці ZMINA.
Додаткова інформація. Проєкт “Підвищення ролі та захисту правозахисників в Україні” реалізується Центром прав людини ZMINA в партнерстві з Нідерландським Гельсінським комітетом за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проєкт зосереджується на правовому та оперативному захисті та підтримці правозахисників і антикорупційних активістів в Україні, підтримці позитивної ролі правозахисників у суспільстві та налагодженні зв’язків між ними, збільшенні кількості ефективних розслідувань нападів на правозахисників та активістів тощо. Проєкт триває з 2019 до 2022 року.