Онлайн-конференція “Баланс між інтернет-свободами та національною безпекою в Україні”

Дата та час події: 30 Червня 2020 – 01 Липня 2020, 14:30 – 18:00
A+ A- Підписатися

Американська Асоціація Юристів “Ініціатива з Верховенства Права” спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги, ГО “Платформа прав людини” та Центром громадянських свобод проведуть міжнародну онлайн-конференцію “Пошук балансу між інтернет-свободами, свободою вираження поглядів онлайн та потребами національної безпеки в Україні”. Експертне обговорення, яке проходитиме на платформі Zoom 30 червня та 1 липня 2020-го, базуватиметься на дослідженні, проведеному спеціалістами зі США, Чехії та України, і матиме на меті розроблення детальних рекомендацій для України щодо вдосконалення наявних у країні практик з цієї тематики.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/Lhu2TKEE1gcheQde9.

Мета заходу – продовження діалогу щодо вказаних тем та пошук дієвого компромісу задля відстоювання прав людини в Україні, розроблення дієвих рекомендацій для державних органів.

Коли? Початок конференції – 30 червня, кінець – 1 липня 2020 року. Початок кожного дня конференції – орієнтовно о 14:40. Закінчення – орієнтовно о 18:00.

Де? Зустріч на платформі Zoom.

Про що поговоримо? Заплановано проведення чотирьох сесій протягом двох днів, на яких буде обговорено:

• Національну безпеку та кібербезпеку відповідно до норм міжнародного законодавства.
• Інтернет-свободи та боротьбу з дезінформацією.
• Сучасні виклики, які впливають на інтернет-свободи та свободу вираження поглядів онлайн.
• Протидію кіберзагрозам та дезінформації на підтримку національної безпеки – міжнародний підхід та найкращі й найгірші практики.

Перший день заходу буде присвячено міжнародному праву, інтернет-свободам та кіберопераціям. Говоритимуть про огляд норм міжнародного законодавства, вивчення кейсів боротьби заради інтернет-свобод серед країн ЄС та США.

Другого дня йтиметься про боротьбу з російською пропагандою та кіберзагрозами, де учасники проаналізують розвиток протидії з дезінформацією, роботу служб безпеки у фокусі захисту інтернет-свобод, а також проаналізують практичний досвід країн ЄС щодо боротьби із зовнішнім злоякісним впливом.

До участі запрошено міжнародних експертів зі США (Артуро Дж. Карілло) та Чехії (Девід Стулік та Крістіна Єрготова), які представлять ґрунтовне дослідження міжнародної практики з цієї тематики, а також українських юристів, медіаспеціалістів та інших зацікавлених.

На жаль, з об’єктивних причин, пов’язаних із можливістю ефективно модерувати онлайн-дискусію, кількість можливих учасників обмежена, тому організатори залишають за собою право не реєструвати всіх охочих, проте всі зареєстровані отримають посилання на онлайн-трансляцію заходу, яку можна буде переглянути в будь-який час на каналі YouTube.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter