Конкурс для журналістів, які відстоюють права ЛГБТ

Дата та час події: 11 Жовтня 2016, 12:43
A+ A- Підписатися

Charlie Award – перша в Україні Премія для журналістів, які відстоюють права людини, принципи рівності та толерантності.

Ми віримо, що ця премія стане вагомою професійною нагородою для теле- і радіожурналістів, журналістів друкованих і онлайн ЗМІ, які сприяють подоланню гомофобії, борються з дискримінацією сексуальних меншин в українському суспільстві.

Матеріали, що публікуються в ЗМІ, мають надзвичайно важливе значення для подолання гомофобії та боротьби сексуальних меншин за рівні права. Саме тому відзначення журналістів, котрі, часто жертвуючи репутацією і наражаючись на небезпеку, пишуть про ЛГБТ, котрі, незважаючи на сприйняття проблеми суспільством, на спекуляції з боку церков і політиків, на печерну агресію націоналістів та фанатиків, роблять свою роботу, – є нашим обов’язком.

Конкурс

Метою Конкурсу є сприяння толерантності, подоланню гомофобії в українському суспільстві шляхом заохочення журналістів, котрі насмілюються писати на тему ЛГБТ та стояти на захисті прав людини.

Участь у конкурсі

У конкурсі на здобуття Премії “Charlie Award” можуть брати участь українські журналісти та незалежні кореспонденти, що відзначаються залученням у суспільні або громадські справи, незалежно від організаційної приналежності або відсутності такої приналежності. Номінанти повинні підтримувати ідеї толерантності та рівності, а у своїх публікаціях відстоювати права людини, в тому числі – ЛГБТ.

При оцінюванні поданих матеріалів, журі бере також до уваги те, наскільки подані матеріали мають шанси ініціювати зміни в сприйнятті ЛГБТ-спільноти серед громадян України.

Матеріали

На конкурс можна подати матеріали, опубліковані (поширені) в українській пресі, радіо, телебаченні та Інтернеті в період з 11 жовтня 2015 по 11 жовтня 2016 року.

Порядок участі

Заявку разом з конкурсним матеріалом слід надіслати через сторінку “Взяти участь”. Заявка може включати не більше трьох публікацій одного автора.

Термін подачі заявок закінчується 11 жовтня 2016 року. Час подання заявки визначається за датою її отримання.

Умовою прийняття роботи є її творчий (авторський) характер. Заявки, які не відповідають формальним умовам, розглядатися не будуть. Подані матеріали не рецензуються і не повертаються.

Журі

Нагороди призначає журі, персональний склад якого повинен бути затверджений до 1 червня 2016 року.

Участь у журі не є оплачуваною і носить почесний характер. Члени журі мають право подати на конкурс публікації, на свій розсуд, додатково, крім поданих авторами та редакціями.

Рішення журі не підлягають оскарженню.

У випадку, якщо після нагородження виявиться, що поданий матеріал порушує авторські права третіх осіб або подання заявки відбулося за порушенням чинного законодавства, журі має право скасувати нагороду. У такому випадку надана нагорода підлягає відшкодуванню.

Розмір нагород

Мінімальний розмір нагороди – 5 000 гривень. Розмір нагороди може бути збільшено за умови наявності додаткових ресурсів.

Номінації

У 2016 році будуть відзначені журналісти у двох номінаціях: “Журналіст Року” та “Голос Свободи”.

У номінації “Журналіст Року” будуть відзначені журналісти за найкращий матеріал на захист ЛГБТ, що знайшов відгук у суспільстві та спонукав до переосмислення значної частини читачів, пропагуючи рівні права для громадян, не залежно від сексуальної орієнтації.

У номінації “Голос Свободи” будуть відзначені журналісти за розслідування випадків порушення прав людини на грунті ненависті до ЛГБТ.

Підсумки Конкурсу

Результати Конкурсу будуть оголошені 16 листопада 2016 року, в International Day for Tolerance.

Подання Заявки на участь у Конкурсі означає прийняття цих Умов та згоду на обробку персональних даних.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter