Онлайн-конференція “Жінки чекають на “подарунки”: гідну працю, зарплату та рівні можливості”

Дата та час події: 03 Березня 2017, 16:47
A+ A- Підписатися

У п’ятницю, 3 березня о 12.00 у приміщенні “Київського прес-клубу” (вул. Хрещатик, 27-А) розпочнеться онлайн-конференція “Жінки чекають на “подарунки”: гідну працю, зарплату та рівні можливості”. Онлайн-трансляцію заходу можна буде дивитися на офіційному сайті КВПУ (kvpu.org.ua).

Останнім часом в Україні триває дискусія щодо доцільності святкування 8 Березня на державному рівні.

За рішенням ООН, з 1977 року ця дата – День боротьби за права жінок і міжнародний мир. На пострадянському просторі за традицією цього дня чоловіки дарують жінкам квіти й подарунки. А ось у сусідній Європі 8 Березня – привід нагадати про необхідність захисту права жінок.

Напередодні Дня боротьби за права жінок і міжнародний мир Конфедерація вільних профспілок України закликає звернути увагу на рівень забезпечення трудових прав, соціальні гарантії та працю трудівниць в Україні.

КВПУ вважає, що саме гідна зарплата, умови праці, захист від насильства та рівні можливості стануть для них найкращим “подарунком”. Під час онлайн-конференції представники та представниці незалежних профспілок пояснюватимуть, чого вони очікують від 8 Березня.

У заході візьмуть участь:

Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України;

Наталія Левицька, заступниця голови КВПУ та НПГУ, віце-президент Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок;

Людмила Грабова, голова жіночого комітету територіальної профспілкової організації ВПЗУ Південно-Західної залізниці;

Віра Корнілова, голова первинного осередку ВППУ в Національній опері України імені Тараса Шевченка.

Учасники онлайн-конференції розкажуть про те, у яких умовах працюють жінки різних галузей, зокрема вугільної, транспортної та бюджетної сфер, та яку зарплату вони отримують. Учасники нададуть оцінку державному захисту та гарантіям для жінок, а також наведуть приклади боротьби трудівниць за свої права.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter