В Ірані стратили чоловіка за напади на іранські сили безпеки
В Ірані виконали смертний вирок стосовно чоловіка, якого засудили за членство в екстремістському угрупованні “Джейш аль-Адль” та напади на іранські сили безпеки.
Про це повідомляє Reuters із посиланням на іранське інформагентство Tasnim.
Фото: Dilara Senkaya / REUTERSЗа даними правоохоронців, засуджений причетний до збройного повстання та організації засідок на військовослужбовців.
Влада Ірану ідентифікувала страченого як Амера Рамеша. Повідомляється, що його затримали під час антитерористичної операції в південно-східному регіоні країни. Амера Рамеша звинуватили у причетності до серії вибухів і збройних нападів, спрямованих проти іранських силовиків.
“Джейш аль-Адль” є екстремістським угрупованням сунітських бойовиків, що переважно діє в найбіднішому регіоні Ірану, Сістані-Белуджистані та Пакистані. Організація виступає за розширення прав белуджів та здійснює збройні напади на іранські військові об’єкти й представників правоохоронних органів.
Нагадаємо, що на початку квітня в Ірані стратили двох чоловіків, засуджених за спробу штурму військового об’єкта та проникнення на склад зброї під час заворушень у січні.
Як раніше повідомляла ZMINA, даними щорічного звіту норвезької організації Iran Human Rights та паризької Together Against the Death Penalty в Ірані за минулий рік стратили щонайменше 1639 людей – у середньому понад чотири страти щодня.