Навчальна програма розвитку потенціалу фасилітаторів діалогів

Дата та час події: 15 Грудня 2024, 23:59
A+ A- Підписатися

Благодійний фонд “Право на захист” та Спільнота практиків діалогу України розпочинають набір на навчальну програму розвитку потенціалу фасилітаторів діалогів.

Фото: Право на захист

Програма охоплює шість модулів на такі теми:

  • основи фасилітації та комунікативні навички;

  • аналіз і динаміка конфлікту та підходи до вирішення;

  • цінності та принципи діалогу й роль фасилітатора тощо.

Учасники й учасниці навчатимуться в групах до 16 осіб під менторством сертифікованих тренерів-практиків діалогу. Успішні випускники програми отримають сертифікат фасилітатора й можливість долучитися до професійних спільнот.

Формат навчання

Три модулі курсу проходитимуть онлайн, ще три – офлайн. Кожен офлайн-модуль триватиме три дні й відбуватиметься у великому місті Заходу (Львів, Чернівці), Центру (Вінниця) та Півночі України (Київ, Полтава) з урахуванням безпекової ситуації.

Після засвоєння теоретичної частини й складення практичних завдань учасники та учасниці матимуть змогу провести діалоги з оцінювання потреб у громадах під супервізією та менторством тренерів.

Тривалість програми

Навчання триватиме протягом січня-серпня 2025 року. У вересні-жовтні 2025-го учасники й учасниці, які успішно завершать навчання, зможуть випробувати отримані знання на практиці шляхом проведення діалогу з оцінювання потреб в обраних громадах.

Для з’ясування всіх додаткових деталей та реєстрації заповніть аплікаційну форму на сайті БФ “Право на захист” до 15 грудня 2024 року включно.

Запрошуємо подаватися представників однієї громади / організації, які готові працювати в групі й мають бачення такої співпраці. Проте така домовленість не гарантує, що всі представники будуть запрошені до участі в програмі. Відбір учасників здійснюється на індивідуальній основі згідно із заповненою ним / нею форми.

Щодо додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся: Наталія Куць, проєктна менеджерка БФ “Право на захист”, n.kuts@r2p.org.ua.

Ініціатори навчальної програми просять поширити інформацію про неї серед тих, кому це може бути цікаво та корисно.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter