“Потрібно задушити ще в утробі, тому я так і робитиму”: російські окупанти закликають не жаліти українських дітей
Головне управління розвідки Міноборони України оприлюднило чергове перехоплення розмови російського військовослужбовця з дружиною чи подругою, якій він розповідає про ставлення до українців. Зокрема, він закликає її не жаліти українських дітей, тому що їх, мовляв, “у таборах навчають ненавидіти росіян”. Так, окупант каже, що хоче вбивати їх ще в утробі.
Перехоплення ГУР оприлюднило в телеграмі.
У півторахвилинному записі військовослужбовець озвучив низку тез російської пропаганди й сказав, що українці – “це лише хохли, всього лише потолоч”.
“Це всього лише пил. Ну чому ви через них переймаєтеся? Це нас скоро не буде, нас зітруть з лиця землі, людей наших усіх кінчать там. А кого не кінчать, будуть самі повзти й просити про помилування. Забудь ти про цю націю, не буде її ніколи в житті. Залишилося зовсім трохи: її зітруть із землі – і все, не буде цієї хохляцької ненависті. Вони самі винні в тому, що наробили, тому нехай уже вмирають швиденько”, – заявив окупант.
У відповідь співрозмовниця запитала його: “А діти?”.
“По***й на них теж. Я ***в у рота їхніх дітей. Усіх дітей, уй***ів, навчають у таборах, щоб ненавиділи росіян. Ось і все. Хохляцька дитина – треба задушити н***й ще в утробі. Тому я так робитиму і роблю”, – відповів він.
На якій ділянці фронту воює росіянин, що потрапив на запис, не повідомляють. Також невідомо, коли зробили перехоплення.
“Даний запис в черговий раз підтверджує, що це не просто війна з відповідними військовими цілями, а цілеспрямований геноцид української нації”, – підсумували в ГУР.
Нагадаємо, що станом на ранок 6 січня 2023 року більше ніж 1330 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 453 дитини загинули та понад 877 отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Як відомо, коаліція “Україна. П’ята ранку”, до якої входить ZMINA, збирає та документує воєнні злочини та злочини проти людяності під час російського вторгнення для національних та міжнародних механізмів правосуддя.
Такими злочинами вважають:
- невибіркові обстріли цивільних об’єктів;
- умисні вбивства та заподіяння тяжких страждань;
- викрадення і незаконні арешти цивільних;
- катування і нелюдське поводження;
- зґвалтування;
- мародерство;
- примус українських громадян служити в збройних силах РФ;
- використання населення як “живих щитів”;
- депортація до Росії чи на окуповані нею території;
- напади на військових, які припинили брати участь у воєнних діях;
- віроломне використання форми чи знаків протилежної армії, емблеми Червоного Хреста;
- використання забороненої зброї (наприклад, касетних боєприпасів);
- використання отруйних речовин;
- напади на релігійні й культурні установи тощо.
Надсилайте інформацію і докази про такі злочини у вашому населеному пункті на електронну адресу info@humanrights.org.ua. Перед цим ознайомтеся з детальною пам’яткою, як робити це правильно.
Раніше ZMINA оприлюднила перелік організацій, куди можна звернутися як по безкоштовні, так і по платні психологічні консультації.