Переслідування, напади, погрози активістам з початку 2021 року – презентація доповіді
У вівторок, 27 квітня, о 12:00 у Zoom та на Facebook-сторінці Центру прав людини ZMINA відбудеться онлайн-пресконференція “Напади і тиск на громадських активістів: як змінюється ситуація з початку року?”. Захід організовано в межах проєкту “Підвищення ролі та захисту правозахисників в Україні”, що фінансується ЄС.
Під час заходу ZMINA презентує моніторингову доповідь щодо переслідувань активістів і правозахисників у І кварталі 2021 року.
Учасники брифінгу наведуть статистику випадків тиску та переслідувань активістів з початку року, розкажуть про найрезонансніші кейси за цей період і перебіг розслідувань цих справ, а також назвуть актуальні тренди, що характеризують активізм та правозахист в Україні як явище.
Запрошуємо представників ЗМІ до участі
Що? Презентація доповіді щодо переслідувань активістів і правозахисників у І кварталі 2021 року
Де? У Zoom та на Facebook-сторінці Центру прав людини ZMINA
Коли? 27 квітня о 12:00
Спікери:
- Анастасія Москвичова, дослідниця Центру прав людини ZMINA;
- Тетяна Печончик, голова правління Центру прав людини ZMINА;
- Роман Ратушний, голова ініціативи “Захистимо Протасів Яр”;
- Олег Альохін, голова Асоціації ЛГБТ “ЛІГА”;
- Наталія Оніпко, голова благодійного фонду “Запорука”.
Модераторка – Людмила Янкіна, координаторка проєктів Центру прав людини ZMINA.
Мова заходу: українська із синхронним перекладом англійською всередині Zoom. Трансляція заходу буде доступна на Facebook-сторінці ZMINA українською мовою та англійською згодом у записі на каналах ZMINA.
Реєстрація для участі в Zoom. Зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom-кімнату на електронну адресу, вказану під час реєстрації
Проєкт “Підвищення ролі та захисту правозахисників в Україні” реалізується Центром прав людини ZMINA в партнерстві з Нідерландським Гельсінським комітетом за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проєкт зосереджується на правовому та оперативному захисті й підтримці правозахисників і антикорупційних активістів в Україні, підтримці позитивної ролі правозахисників у суспільстві та налагодженні зв’язків між ними, збільшенні кількості ефективних розслідувань нападів на правозахисників та активістів тощо. Проєкт триває з 2019 до 2022 року.