“Жити – любов боронити”: ХарківПрайд і “Сфера” випустили благодійний мерч до Дня святого Валентина

Дата: 13 Лютого 2024
A+ A- Підписатися

Громадські організації “ХарківПрайд” та “Сфера” випустили благодійний лонгслів до Дня святого Валентина. Кошти з продажів вони передаватимуть на допомогу українським військовослужбовицям.

Про це вони повідомили в інстаграмі. 

Фото із соцмереж ХарківПрайду та “Сфери”

“Чудовий лонгслів, аби подарувати його коханій людині. Чи навіть залишити суто для себе. Любов – це те що ми змушені боронити щодня. У різний доступний нам спосіб. Завдяки лонгу заявляйте цю позицію – будь-де і будь-коли”, – йдеться в повідомленні.

Лонгслів доступний у двох кольорах: сірому, “як харківський бетон”, і чорному, “як українська земля”.

Версія в сірому кольорі – оверсайз. Також є такі розміри: XS, S, M, L, XL, XXL. 

Ціна такого лонгсліву – 800 грн. Замовити можна за посиланням.

Нагадаємо, що 14 лютого відбудеться показ комедійно-іронічної стрічки “Уроки толерантності” за участю сексологині. Перед показом відбудеться мінілекція на тему толерантності в українському суспільстві.

А 18 лютого на глядачів чекає спецпоказ фільму за участю творчої групи. 

В основу фільму лягла п’єса Ігоря Білиця “Гей-парад”, яка вже декілька років успішно йде на українській театральній сцені. 

За сюжетом пересічна українська родина, щоб дати раду фінансовій скруті, пристала на пропозицію стати учасниками програми з євроінтеграції “Уроки толерантності”. У фільмі покажуть, чи вдасться провінційній учительці, її безробітному чоловіку та дітям приборкати власні стереотипні погляди щодо людей з різною сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter