Журналісти знайшли в голови КС Тупицького “прописку” в маєтку члена команди Дубінського

Дата: 03 Листопада 2020
A+ A- Підписатися

Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький має реєстрацію в будинку, який належить члену політичної команди нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського Сергієві Левченку.

Про це повідомили журналісти Bihus.info.

Будинок, орієнтовна вартість якого становить близько мільйона доларів, розташований у котеджному містечку “Коник” на острові Жуків, поруч із Конча-Заспою. Левченку в містечку окрім цього будинку належить також і котедж навпроти. 

Цього року на місцевих виборах Левченко був кандидатом у депутати Київської обласної ради від слуги “Слуги народу”, а рекламну кампанію вів як член “команди Олександра Дубінського“. Судячи зі світлин в інстаграмі Левченка, з Тупицьким його пов’язують товариські стосунки.

Нагадаємо, що Конституційний Суд скасував кримінальну відповідальність за неправдиве декларування посадовців і депутатів, а також визнав неконституційними повноваження НАЗК. До цього правоохоронці з відомства виявили ознаки декларування неправдивої інформації у двох суддів Конституційного Суду – Ірини Завгородньої та Сергія Головатого, який не підтримав рішення колег щодо зняття відповідальності за неправдиве декларування. 

Незадовго до цього рішення  журналісти з’ясували, що у 2018 році голова КС Тупицький став власником земельної ділянки в Криму та оформив договір за російським законодавством, однак не зазначив цього у своїй декларації про майно та доходи. Голова КС раніше заявив, що готовий відповідати за допущені помилки.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: