Журналістів ТВі не пустили на роботу

Дата: 02 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Сьогодні журналістський колектив телеканалу ТВі у повному складі не зміг потрапити на свої робочі місця.

Як повідомляє “Громадське ТБ“, це сталося незважаючи на попередні заяви чинного директора Максима Урбанського про те, що телеканал мав поновити мовлення саме 2 квітня.

Згідно зі статтею 172 Кримінального Кодексу України, недопущення працівників на робочі місця – це порушення трудового права. На даний час Максим Урбанський дає пояснення міліції.

Журналісти на знак протесту влаштували флеш-моб – поклали каремат та одягнули домашні капці й халати, таким чином демонструючи, що будуть постійно жити в офісі телеканалу.

У зв’язку із декількамісячною заборгованістю по заробітній платі наступного місяця мені немає чим платити за житло, і при цьому я перебуваю в порівняно вигідній ситуації, оскільки у багатьох моїх колег є сім’ї, які треба годувати. Їм ще складніше жити“, – зазначив режисер монтажу ТВі Юрій Черната.

Акція без сумніву креативна, проте вона не вирішує проблему в медіа-галузі. Таке скотське відношення до найманих працівників, як невиплати зарплати, багатомісячні заборгованості, приховане працевлаштування обумовлене тим, що ми не знаємо справжніх власників телеканалу. Вони (в даному випадку власники) можуть собі дозволити порушувати закони без наслідків для себе. Ця ситуація з ТВі є яскравою ілюстрацією незахищеності працівників медіа та журналістів і волає до наших законотворців зробити медіа-власність прозорою“, – заявила голова Київської медіа-профспілки Юка Гаврилова

Нагадаємо, 31 березня єдиний кримськотатарський телеканал АТR припинив своє мовлення – йому так і не вдалося пройти реєстрацію як ЗМІ за російським законодавством. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звернулася до провайдерів з проханням забезпечити трансляцію каналу в українських кабельних мережах.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: