Жінкам, які перебувають на держслужбі, дозволили виїжджати за кордон до дітей

Дата: 05 Лютого 2023
A+ A- Підписатися

Українським жінкам-посадовцям уряд дозволив безперешкодно відвідувати своїх неповнолітніх дітей, які перебувають за кордоном.

Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів.

Нещодавно були запроваджені нові правила перетину кордону для держслужбовців та представників органів місцевого самоврядування. Однак українські жінки-посадовці можуть безперешкодно відвідувати своїх дітей, які перебувають за кордоном“, – поінформували в Кабміні.

Щоб поїхати за кордон жінкам, які перебувають на державній службі, необхідно надати свідоцтво про народження дитини або завірену копію, чи інший документ, який засвідчує, що ця жінка є матір’ю неповнолітньої дитини. При цьому має бути відмітка у базі Держприкордонслужби про перетин кордону дитиною. Якщо ж такої відмітки немає, потрібно мати довідку про перебування дитини на консульському обліку в іншій країні. Також перетнути кордон жінка-посадовець може разом з дитиною.

Раніше ZMINA повідомляла, що після 27 січня посадовці та держслужбовці зможуть виїжджати за кордон без оформленого відрядження для того, щоб вивезти з країни або провідати неповнолітніх дітей, а також на лікування та у разі смерті членів сім’ї за кордоном.

Нагадаємо, 23 січня, Рада національної безпеки та оборони України вирішила, що на час воєнного стану держслужбовці можуть виїжджати за межі України виключно у службові відрядження.

Після цього 24 січня керівниця управління Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Олександра Дворецька написала, що через рішення РНБО, не зможе бачитись з малолітнім сином, який перебуває в Німеччині. 

Фото обкладинки: “Економічні новини”

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter