Рівень зарплати засуджених цього року виріс у 2 рази

Дата: 12 Липня 2017
A+ A- Підписатися

У системі Державної кримінально-виконавчої служби України нараховується 138 підприємств, з яких 108 – діючих, 27 – на окупованій території, 3 підприємства знаходяться в стадії ліквідації.

Про це Центру інформації про права людини повідомив заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

Згідно з повідомленням, підприємства виготовляють широкий спектр продукції сільгоспмашинобудування (зернокидачі ЗМ-60А, борони, катки, транспортери, запчастини до сільгосптехніки, різноманітний сільгоспінвентар), чавунне та сталеве литво, ковані вироби, автопричепи, стовпи вуличного освітлення, резервуари, вогнегасники, широкий спектр архітектурно-будівельних виробів (бруківка, борт, пам’ятники, плитка тротуарна та фасадна, фундаментні блоки, огорожі тощо), різноманітні швейні вироби (робочий одяг, одяг для військовослужбовців, постільна білизна), м’які та корпусні меблі, меблеву фурнітуру, низьковольтні та високовольтні вимикачі, тощо.

За 5 місяців 2017 року на оплачуваних роботах було задіяно 9700 засуджених, що складає 39,6% від загальної кількості працездатних. На сьогодні з засудженими укладено 2421 договір.

Середньомісячна зарплата засуджених за підсумками 5 місяців 2017 склала 1350 грн. Рівень заробітної плати засуджених виріс в порівнянні з минулим роком в два рази.

Середньомісячні обсяги виробництв складають близько 40 млн грн. Переважна більшість засуджених мають кваліфікаційні розряди не вище другого.

Кожен четвертий засуджений має психічні захворювання і порушення. Все це призводить до того, що продуктивність праці засуджених майже в 4 рази менша, ніж в середньому в промисловості України.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: