Завдяки сприянню держави Катар до України вже повернули понад 80 дітей – Омбудсман

Дата: 24 Серпня 2025
A+ A- Підписатися

Завдяки підтримці та сприянню держави Катар додому вдалося повернути загалом 83 українські дитини.

Про це повідомив український Омбудсман Дмитро Лубінець.

“Завдяки посередництву Катару вже вдалося повернути 83 дитини з ТОТ України та території РФ”, йдеться в повідомленні.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини також зазначив, що днями, завдяки сприянню Катару, до України повернулися ще три дитини та один повнолітній юнак.

За його даними, від початку повномасштабного вторгнення у межах президентської ініціативи Bring Kids Back UA повернули вже 1564 дитини.

Як повідомив український Омбудсман, кілька груп повернутих дітей пройшли у столиці Катару місті Доха програми відпочинку та психологічної реабілітації. Питання відновлення їхнього здоров’я після депортації надважливе для України.

Лубінець подякував державі Катар та послу держави Катар в Україні Насер Аль-Гаджрі за стійку позицію й незмінну підтримку України попри те, що деякі країни припинили свою участь у процесі повернення, Катар залишається прикладом справжньої людяності та відповідального міжнародного лідерства.

Нагадаємо, днями у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA з тимчасово окупованої території та з РФ вдалося повернути ще чотирьох громадян — трьох дітей та молодого хлопця.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter