Замовників вбивства Ґонгадзе найближчим часом не покарають – журналіст

Дата: 21 Вересня 2015
A+ A- Підписатися

Політики, що прийшли до влади, не зацікавлені у покаранні винних.

Про це розповів “Громадському радіо” журналіст-розслідувальник Роман Бочкала.

“Дійсно, вже нема того, що було за часів Януковича, нема вже такої брутальної поведінки по відношенні до журналістів. Але що стосується розслідування справ, доведення їх до логічного завершення, в тому числі по тих численних справах, які були раніше, ми не бачимо цих розслідувань“, – говорить журналіст.

Він вважає, що політики, які прийшли до влади зараз, не готові рішуче діяти щодо своїх попередників. Водночас ця справа є надзвичайно важливою.

Це сигнал для тих всіх, хто себе безкарно веде по відношенню до журналістів. Що журналістів можна бити, вбивати, якщо така потреба існує, і що за це нічого не буде“, – говорить Роман Бочкала.

На його думку, все що, відбувається у судовому процесі по справі Гонгадзе – лише “для галочки”, аби створити враження здійснення правосуддя. Проте, говорить Роман Бочкала, навіть в Україні в часи конфлікту і переговорника у процесі мирного врегулювання екс-президента Леоніда Кучму цілком можливо притягати до відповідальності.

Нагадаємо, 16 вересня у Києві на Майдані Незалежності вшанували пам’ять журналіста Георгія Ґонгадзе та всіх загиблих працівників ЗМІ. За роки незалежності України загинуло 64 журналісти.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: