Залізниця працюватиме в особливому режимі під час воєнного стану – Омелян

Дата: 27 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

У зв’язку з введенням воєнного стану в 10 областях Україна запроваджує додаткові заходи із забезпечення охорони і оборони об’єктів інфраструктури та вводить особливий режим роботи залізничного транспорту.

Про це повідомив очільник Міністерства інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, режим передбачає забезпечення пропускної спроможності залізничної мережі та відповідного рухомого складу для потреб оборони в основних напрямках, які визначить Генштаб.

“Пріоритетність при призначенні поїздів буде визначатися необхідністю здійснення перевезень в умовах воєнного періоду, за рішеннями військового командування”, – сказав чиновник.

Також Омелян доручив створити Оперативний штаб для взаємодії з військовими та розповів, що в планах відомства – “запровадити активну участь співробітників сфери транспорту в територіальній обороні”:

“У кожного напоготові повинен бути “тривожний рюкзак” з триденним запасом всього найнеобхіднішого та чітке розуміння його дій у разі атаки ворога”.

Нагадаємо, що Верховна Рада проголосувала за законопроект про затвердження указу президента “Про введення воєнного стану в Україні” (№ 9338). Таким чином, після оприлюднення документа в ЗМІ в Україні діятиме воєнний стан уздовж областей, що межують із Росією та Молдовою, і вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів, де “може бути завдано удару”. Воєнний стан введуть з 9:00 28 листопада. Він діятиме 30 діб – до 27 грудня. 

Центр інформації про права людини докладно розповідав про те, які права людини не може порушувати держава під час воєнного стану, а також про те, які конституційні права може обмежувати проголосований законопроект. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: