Закон про тимчасово окуповані території не можна приймати – Тука

Дата: 10 Листопада 2016
A+ A- Підписатися

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій виступає проти прийняття законопроекту “Про тимчасово окуповані території України”.

Про це на прес-конференції щодо обговорення наслідків законопроекту у четвер заявив заступник профільного міністра Георгій Тука, передає Українська правда.

“Наше міністерство принципово виступає противником такої ініціативи. Я особисто як громадянин ніколи не погоджуся з позицією, коли ми фактично хочемо добровільно відмовитися від тих людей, які живуть на територіях, які в нас насильно окуповані. Ці громадяни – це заручники озброєних формувань”, – сказав Тука.

“Це не свідчить, що ми маємо махнути рукою на наших громадян і покласти відповідальність за їхню подальшу долю на країну окупанта”, – зазначив він.

У свою чергу голова комітету ВРУ з прав людини, нацменшин та міжнародних відносин Григорій Немиря зазначив, що він теж поділяє стурбованість цим законопроектом.

“Будь-які спроби на законодавчому рівні відрізати Донбас шкодять національним інтересам та протирічать Конституції та нашим міжнародним зобов’язанням”, – сказав Немиря.

Він також повідомив, що з 21 до 23 листопада комітет з прав людини поведе виїзне засідання в Луганській області.

Крім цього, проти прийняття такого законопроекту виступили ряд громадських організацій, зокрема “Крим SOS”, “Право на захист”, “Восток СОС”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter