З Вугледара евакуювали жінку, у якої від життя у підвалі почали відмовляти ноги

Дата: 23 Лютого 2024
A+ A- Підписатися

З Вугледара на Донеччині евакуювали жінку, яка через постійне життя у підвалі почала відчувати проблеми зі здоров’ям. 

Про це розповіли у Нацполіції. 

До початку повномасштабного вторгнення Росії в місті мешкало понад 14 тисяч людей, а торік місцеві посадовці вже казали, що в самому Вугледарі лишилися 189 з них, а на території громади – ще понад 800 людей

За останніми даними, у місті лишається 111 цивільних, серед яких була й пані Ірина. Люди вимушені жити у підвалах, виходячи лише подихати повітрям на кілька хвилин, коли вщухають обстріли. 

“Підвал мешканці поділили на сектори, де кожен облаштував найпростіший побут. В одному з кутків мешкала й пані Ірина. Через постійні обстріли та підземне життя у неї почали відмовляти ноги, тому вона попросила поліціянтів евакуювати її”, – розповідають в евакуаційному екіпажі. 

Правоохоронці доставили пенсіонерку до лікарні в Покровськ, а вугледарцям, які лишаються у місті, привезли харчі та допомогу. 

Поліцейські закликають і інших людей евакуйовуватися з небезпечних місць. Для цього можна звернутися на гарячі лінії евакуаційних груп “Білий янгол” на напрямках:

  • Авдіївський – 066-56-19-102;
  • Бахмутський – 066-56-15-102;
  • Великоновосілківський – 066-56-11-102;
  • Лиманський – 066-56-16-102;
  • Мар’їнський – 066-56-10-102.

Нагадаємо, що повномасштабна війна непропорційно вдарила по літніх людях. Великі втрати серед цієї категорії населення експерти пов’язують з тим, що їхні потреби проігнорували посадовці.

Правозахисники раніше збирали історії літніх українців, які лишаються у своїх домівках навіть під час бойових дій.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter