З квітня уряд збільшив розмір допомоги дітям загиблих добровольців

Дата: 13 Квітня 2024
A+ A- Підписатися

З 1 квітня уряд збільшив розмір адресної допомоги дітям загиблих добровольців, які не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства соціальної політики України.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Відтепер вони отримуватимуть  державну соціальну допомогу підвищеного розміру. З 1 квітня її розмір підвищено з 2361 грн до  7800 грн на одну неповнолітню дитину та до 6100 грн – на кожну, якщо в сім’ї двоє і більше дітей“, – повідомляють у міністерстві.

Там наголошують, що виплата у таких розмірах буде здійснюватися щомісячно. Підвищення відбулось автоматично, додатково звертатись нікуди не потрібно.

Таким чином уряд врегулював правову колізію, яка виникла через те, що на початку повномасштабної війни, стаючи на захист країни, не всі добровольці були оформлені до складу добровольчих формувань територіальних громад. Тому донедавна – через правову неврегульованість – діти таких добровольців, отримували виплати нижчі за виплати для дітей загиблих захисників та захисниць України.

Раніше ZMINA повідомляла, що кабмін запровадив нову тимчасову допомогу “Дитина не одна” у розмірі 2,5–3,5 прожиткового мінімуму. Її надаватимуть на дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter