ЮНІСЕФ передав майже 39 тисяч ноутбуків для українських школярів

Дата: 15 Квітня 2024
A+ A- Підписатися

У межах програми “Коаліція девайсів”, що має допомогти українським дітям подолати перепони в доступі до дистанційної освіти під час великої війни, ЮНІСЕФ передав понад 38 тисяч ноутбуків для учнів та учениць. 

Про це розповіли в уряді. 

Фото: ЮНІСЕФ

Цього року українські посадовці наводили оцінку в кількості дітей, які не можуть навчатися дистанційно, бо не мають техніки. За їхніми словами, йдеться про щонайменше 300 тисяч дітей.

Учасники коаліції девайсів прагнуть допомогти з освітою в 10 областях України, а критична потреба в техніці – ще 90 тисяч пристроїв. Щодо вищезгаданих понад 38 тисяч одиниць, то їх розподілили між школярами з вразливих категорій восьми областей, серед яких Запорізька, Харківська, Херсонська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська, Сумська та Чернігівська. 

12-річний Дмитро намагається вчитись у метро в Харкові під час російського обстрілу. Фото: UNICEF / UN0634262 / Gilbertson VII Photo

Наявність техніки в кожному регіоні можна перевірити на спеціальній мапі

Нагадаємо, що через закриття шкіл та садочків, спричинені повномасштабним російським вторгненням, а також через побоювання щодо безпеки 8% опитаних матерів заявили про те, що їхні діти пропускають заняття.  

Онлайн навчаються найчастіше на прифронтових територіях, онлайн та змішано – на деокупованих та мешканці центру. 

Ті, хто відвідує школу онлайн, зазвичай користуються смартфонами. Також часто використовують ноутбук і значно рідше – планшет чи стаціонарний комп’ютер. Майже 40% тих, чиї діти користуються смартфоном як основним пристроєм для навчання онлайн, говорять про те, що цього бракує для повноцінного навчання.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter