Встановлені нападники на темношкірих уболівальників на матчі “Динамо” – “Челсі”

Дата: 08 Листопада 2015
A+ A- Підписатися

У Федерації футболу України пропонують посилити заходи безпеки на стадіонах.

Як повідомляє “Футбольний клуб“, про це розповів віце-президент Федерації футболу України Ігор Кочетов, коментуючи розслідування інциденту, що стався на матчі “Динамо” – “Челсі”, де побили кількох темношкірих уболівальників.

У ході розслідування, за його словами, є позитивні моменти.

Група людей, а їх було семеро, встановлена, є фотоідентифікація, заведено кримінальну справу“, – повідомив віце-президент Федерації футболу України.

Він зазначив, що останнім часом ультрас-рухи знову стали політизованими: “На Євро-2012 були безпрецедентні заходи безпеки, слово “расизм” навіть не лунало. Англійці, які перед турніром говорили про расизм, після нього написали, що все нормально. Але закінчився чемпіонат Європи – і політичний аспект повернувся до ультрас-руху“.

За його словами, серед 3-4 тисяч уболівальників завжди може виявитися 3-4 провокатора. Також Кочетов додав, що конфлікт на трибунах починався без участі темношкірих уболівальників, і що інші фанати “Динамо”, коли почалася бійка, стали захищати їх.

Для вирішення проблеми потрібно, щоб порушники розуміли невідворотність покарання, притягнення до відповідальності винних матиме профілактичний ефект. Також необхідно посилити заходи безпеки на стадіонах – зміцнювати менеджмент стадіонів, службу безпеки, не давати проносити на стадіон заборонені банери і предмети: “Наприклад, 19 вересня на стадіоні імені Баннікова проходить матч “Шахтар” – “Сталь”, і раптом на трибуні піднімається банер, де в абревіатуру вписаний портрет Гітлера. І протягом декількох хвилин цей банер висить. Навпроти стоїть камера каналу-транслятора. Добре, що цей банер помітили стюарди. Вони інформували офіцера безпеки клубу, який втрутився, і банер прибрали. Але ж він був піднятий“.

Крім того, у федерації просять міліцію надавати більше жінок-міліціонерів для огляду, оскільки багато фаєрів проносять на стадіон дівчата. Однак правоохоронці не завжди прислухаються до цього прохання.

Кілька днів тому, за словами Кочетова, створена робоча група, яка буде відповідати за безпеку і порядок на українських стадіонах.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: