ВРП безстроково призначила суддю, яка позбавляла водійських прав автомайданівців

Дата: 07 Листопада 2017
A+ A- Підписатися

Вища рада правосуддя (ВРП) призначила безстроково суддю Подільського районного суду міста Києва Світлану Захарчук. У часи Майдану вона позбавляла прав керування транспортними засобами учасників поїздки до Межигір’я.

Про це йдеться у повідомленні самої ради.

Доповідачем у дисциплінарному провадженні і по призначенню судді Захарчук безстроково була та ж сама членкиня ВРП та переможець конкурсу до Верховного Суду — Алла Лесько, зазначає адвокат Небесної сотні Роман Маселко.

“Важливо відзначити, що справа Захарчук, а саме відсутність вмотивованого рішення по ній та повне ігнорування доказів, наданих адвокатами потерпілих стало одним з підстав для негативного висновку ГРД (Громадська рада доброчесності – ред.) стосовно Алли Лесько”, — додає Маселко.

На його думку, “тепер потрібно було довести — Лесько і ВРП були праві щодо Захарчук і нічого вона не порушувала”.

Адвокат підкреслив, що рада правосуддя закрила очі на порушення, допущені Захарчук при розгляді справи.

“Бо ВККС (Вища кваліфікаційна комісія суддів — ред.) розглядала скаргу на неї та закрила провадження… у зв’язку з відсутністю будь-яких порушеннях у її діях”, — розповів він.

За його словами, діюча ВККС очолювана Сергієм Козьяковим у червні 2016 року не знайшла у її діях жодних порушень, а в липні 2016 рекомендувала її обрати безстроково.

Вища рада правосуддя (ВРП) вирішила направити суддю Подільського райсуду Києва Світлану Богінкевич, яка причетна до переслідування активістів Євромайдану, на курс підвищення кваліфікації. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter