ВПО, які належать до вразливих категорій, не виселятимуть з тимчасового житла

Дата: 30 Березня 2024
A+ A- Підписатися
Уряд ухвалив постанову, яка забороняє виселяти представників вразливих категорій внутрішніх переселенців із житла для тимчасового проживання до кінця воєнного стану.
 
Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції та деокупації тимчасово окупованих територій.
 
Ілюстративне фото

Як зазначається, Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

“Ця постанова має на меті надати окремим категоріям ВПО додаткові гарантії щодо недопущення їх примусового виселення із житла для тимчасового проживання у період дії воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, на внутрішніх переселенців, які належать до вразливих категорій громадян, не буде поширюватись обмеження щодо терміну проживання.

Нагадаємо, з притулку, який у Львові організувала благодійна організація “100% життя”, забудовник намагається виселити понад сотню внутрішньо переміщених осіб.

Раніше ZMINA повідомляла, що Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій працює над формуванням повного переліку місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Затвердження такого переліку передбачає, що туди внесуть усі об’єкти у відповідній області чи місті Києві, які використовувались як місця для тимчасового проживання ВПО до 7 вересня 2023 року. За умови, що в них на день проведення моніторингу були облаштовані місця для проживання десяти або більше людей. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter