Для постраждалих під час військових дій відкрили гарячу лінію

Дата: 24 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Соціальні працівники, юристи та психологи надаватимуть консультації постраждалим під час військових дій на сході України. До роботи гарячої лінії можуть долучатися нові волонтери.

Як повідомляє “Євромайдан SOS“, у квітні Благодійна організація “SAAPF” (Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДУ) розпочала роботу інформаційно-консультативної гарячої лінії “Допомога” для постраждалих під час війни на сході України – 0 800 503 102.

Лінія працюватиме щоденно без святкових та вихідних днів з 9:00 до 21:00. Активісти надаватимуть юридичні, психологічні, інформаційні та координаційні консультації людям, що постраждали під час військових дій на сході України. До проекту залучені кваліфіковані соціальні працівники, психологи, юристи. Також налагоджено контакти з провідними організаціями, які надають цільову допомогу переселенцям та військовим. 

Долучитися до роботи гарячої лінії можна, заповнивши заявку волонтера.

Нагадаємо, раніше в Україні було відкрито багатоканальну гарячу лінію для надання безкоштовної юридичної допомоги бійцям АТО. Її номер – 0 800 30 00 21. Лінія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: