Вища рада правосуддя позбавила статусу двох суддів Майдану

Дата: 06 Вересня 2017
A+ A- Підписатися

Вища рада правосуддя відмовилася вносити подання президентові Петру Порошенкові про призначення кількох суддів, які переслідували учасників мирного протесту.

Про це повідомляє 5 вересня речниця ВРП Оксана Лисенко на своїй сторінці в Facebook.

“ВРП відмовила у внесенні подання президентові України про призначенні Білика Олександра Володимировича – на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва;

Кицюка Віктора Петровича – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва та Ноздрякова Станіслава Вікторовича – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, Кицюк виносив постанови у справах про адміністративне правопорушення відносно активістів Автомайдану.

Йому оголошено підозру у винесенні свідомо неправосудних рішень.

Як нагадує член Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів адвокат Роман Маселко, раніше ВРП взагалі відмовилась будь-яким чином покарати Кицюка.

“Сьогодні ж ВРП відмовилась продовжити його повноваження безстроково. Це не покарання, але тепер Кицюк хоча б вже не буде отримувати зарплату та мати статус судді”, – наголошує адвокат.

Маселко також нагадав, що суддя Голосіївського суду Києва Олександр Білик позбавив прав аж 9 невинних учасників поїздки до Межигіря.

“Суддю Голосіївського суду м. Києва – Білика Олександра я називаю “Царевич у штанях”, бо він, як і Царевич позбавив прав аж 9 невинних учасників поїздки до Межигіря. Але не лише повністю уник будь-якого покарання, але і у 2016 році був рекомендований діючою ВККС на обрання безстроково. Тепер і його буде звільнено”, – зазначив адвокат.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter