Вилучення презервативів як речових доказів може загрожувати безпеці секс-працівниць – правозахисники

Дата: 04 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Вилучення презервативів як речових доказів під час викривання закладів із надання сексуальних послуг може загрожувати безпеці секс-працівниць та секс-працівників.

Про це йдеться на Facebook-сторінці МБФ “Альянс громадського здоров’я”.

Як повідомила прес-служба київської поліції, працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно зі слідчо-оперативною групою Шевченківського управління поліції викрили на вулиці Великій Васильківській заклад із надання сексуальних послуг. На відео, яке опублікувала прес-служба, видно, що поліцейські вилучають презервативи як речові докази.

“Після цього відео вам стане більш зрозуміло, чому Україна займає лідируючі позиції за рівнем поширення ВІЛ-інфекції у Європі! Тому що секс-працівниці та секс-працівники можуть просто боятися мати про собі цей життєво важливий засіб індивідуального захисту! Бо поліція може його вилучити як вогнепальну зброю, вибухову речовину або як наркотик!” – зазначають в “Альянсі громадського здоров’я”.

Окрім того, як наголошують в організації, вилучені засоби захисту безкоштовно розповсюджували партнерські організації “Альянсу” в рамках загальнодержавної програми з протидії ВІЛ/СНІД, виконавцями якої є також МВС України.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: