Відвідувачам виставки дитячих товарів у Києві заборонили приходити з візочками для малюків

Дата: 05 Квітня 2018
A+ A- Підписатися

Організатори міжнародного форуму товарів для дітей Baby Expo забороняють відвідувачам заїжджати на територію виставки дитячих товарів з візочками для малюків.

На декларовані на сайті обмеження звернув увагу користувач Facebook Олег Ритвін. Відвідувачам заходу, крім цього, забороняється фотографувати, приходити на виставку на роликових ковзанах і з велосипедами тощо.

Організатори Baby Expo у Facebook пояснили, що заборона на візочки продиктована правилами дотримання пожежної безпеки на масових заходах, а саме пропускною можливістю дверей і проходів.

Водночас вони зазначають, що відвідувати виставку не можна лише з власними візочками та пропонують пересадити дітей в орендовані.

“Хоча на виставку не можна зі своїми колясками, ви можете взяти її напрокат – безкоштовно і абсолютно нову! Свою коляску можна залишити під охороною безкоштовно у спеціальній “Колясочній” біля входу”, – зазначається в дописі на сторінці Baby Expo у Facebook.

У коментарях до публікації думки розділилися. Були ті, хто скористався послугою оренди візочка та дякував за сервіс. Інші зазначали, що подібна міра порушує права громадян.

SMM-ник Baby Expo запропонував відвідувачам для власної зручності приходити на виставку без дітей.

На думку активістки руху “Київ дружній до батьків і малюків” Ольги Мирцало, подібні обмеження є дискримінаційними.

“Вам не приходило в голову, що ви дискримінуєте за сімейним станом? І, можливо, треба шукати інше приміщення, де такої дискримінації не було б?” – обурилася в коментарях вона.

На сайті форуму зазначається, що захід є бізнесовим і розрахований на гуртових покупців – дистриб’юторів, представників роздрібної торгівлі тощо.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: