Велика Британія ввела нові санкції проти експортерів військового обладнання до РФ

Дата: 06 Грудня 2023
A+ A- Підписатися

Велика Британія запровадила санкції проти компаній, які забезпечують російську армію й допомагають Росії обходити західні санкції.

Йдеться про компанії, розташовані в Білорусі, Китаї, Сербії, Туреччині, ОАЕ та Узбекистані, повідомили на сайті британського уряду.

Джерело: pixabay.com

До санкційного списку потрапила 31 фізична та юридична особа з РФ, повʼязана з розробленням та виробництвом безпілотників і частин ракет, імпортом і постачанням ключових електронних компонентів.

Під санкції також потрапили три китайські компанії – Asia Pacific Links Limited, Sinno Electronics Co, Limited і Xinghua Co., Limited. Вони постачають підсанкційні товари, що мають важливе значення для російської армії.

Водночас Велика Британія наклала обмеження на білоруську організацію “Конструкторское бюро “Дисплей”, повʼязану з виробництвом військових технологій для білоруського режиму і підтримкою російської збройної агресії проти України.

Також під санкціями – сербська компанія AVIO CHEM, яка відправляла численні партії авіаційних деталей та аксесуарів російським підприємствам.

Узбецька компанія MVIZION виступала посередником під час імпорту деталей до РФ, а турецька Smart Trading Limited брала участь у постачанні західної електроніки до Росії. Обидві потрапили за це до санкційного списку уряду Великої Британії.

Водночас під санкції потрапили три субʼєкти, які підтримують мережу “ПВК Вагнера”, та чотири оператори суден “тіньового флоту”, які росіяни використовують для обходу обмежень на нафтову галузь.

Очікується, що нові санкції допоможуть позбавити армію РФ основних західних компонентів і технологій.

Разом з новими санкціями Національне агентство боротьби зі злочинністю Великої Британії видало рекомендації для регульованого сектору, надавши банкам та іншим фірмам ключові “червоні прапорці” транзакцій та атрибути клієнтів, які зазвичай асоціюються з ухиленням від санкцій.

“Ми закликаємо промисловість повідомляти про всі підозрілі дії та потенційні порушення санкцій, як зазначено в рекомендаціях”, – йдеться на сайті британського уряду.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що Велика Британія запровадила санкції щодо фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з російським енергетичним, металургійним, оборонним, транспортним та фінансовим секторами.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter