Вчителька принижувала учня на очах в однолітків: вона дістала догану, хлопчика перевели

Дата: 19 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Вчителька Львівського ліцею №2 Вікторія Коберська, яка в присутності всього класу принижувала учня, дістала догану за свою поведінку.

Про це повідомляє ТСН.

Про булінг із боку вчительки стало відомо на початку листопада. Батьки учня одного з початкових класів повідомили, що жінка відмовилася брати їхнього сина на екскурсію. Водночас вона аргументувала своє рішення тим, що на минулорічній екскурсії, на яку вони їздили всім класом, хлопцю стало зле і його знудило.

“Вона на уроці спитала, хто з дітей хоче поїхати в поїздку. Діти всі підняли руку. Мій так само підняв руку. Вона говорить: “Діма, встань, ти з нами не поїдеш, тому що ти ригаєш”, – розповів тоді журналістам батько школяра Олександр Тарасюк.

Батьки хлопця записали телефонну розмову з учителькою, де вона говорить, що “ніхто не буде збирати ригачку” її учня. Запис вони показали директору школи, який залишився приголомшеним та відповів, що Коберська має 20-річний стаж роботи.

Після інциденту багато людей почали писати про ситуацію у Львові в соціальних мережах та обурюватися поведінкою вчительки, посилаючись на новий закон про булінг. Наразі відомо, що відділ освіти, який працював над розслідуванням, рекомендував директору закладу винести кривдниці догану, а батько хлопця після хвилі знущань над сином з боку однолітків вирішив перевести його до іншої школи.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: