Учителям у спецшколах та інклюзивних класах виплачуватимуть надбавку до зарплати

Дата: 15 Лютого 2018
A+ A- Підписатися

Вчителі підготовчих класів спецшкіл, педпрацівники і помічники вихователів в інклюзивних класах (групах) усіх освітніх закладів України отримуватимуть 15 та 20 відсотків надбавки до зарплати. Відповідне рішення ухвалив Кабмін.

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Відтепер вчителі в підготовчих класах спецзакладів загальної середньої освіти отримуватимуть 20 відсотків доплати за класне керівництво. Педагоги таких класів матимуть 15 відсотків надбавки за перевірку зошитів. Окрему доплату в граничному розмірі 20 відсотків установили для педпрацівників та помічників вихователів, які працюють в інклюзивних класах чи групах.

Це поширюватиметься на заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти. “Так ми зможемо усунути нерівність в оплаті праці тих вчителів, які працюють в підготовчих класах спеціальних шкіл”, – пояснила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

З 1 вересня 2014 року в таких школах поетапно впроваджуються нові навчальні плани, розраховані на те, що в структурі початкової школи є підготовчий та 1-4 класи. Тобто термін навчання становить 5 років, що дозволяє забезпечити дітям достатню кількість часу і для засвоєння навчального матеріалу, і для корекційно-розвиткової роботи.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: