В Україні штрафуватимуть за незаконне використання символіки Нацполіції

Дата: 03 Травня 2019
A+ A- Підписатися

На початку травня набула чинності норма про адміністративну відповідальність за незаконне використання найменування та ознак належності до Національної поліції України.

Про це повідомили на сторінці Асоціації УМДПЛ у Facebook.

Відтепер Незаконне використання ознак належності до Нацполіції каратиметься штрафом у розмірі від 2 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 51 тисяча гривень. За повторне скоєння злочину порушники отримають штраф від 3 до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для фізичних осіб (68 тис. грн), а для фізичних осіб – підприємців та посадових осіб він становитиме від 4 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 тис. грн).

Крім того, в асоціації нагадали, що сам Закон “Про Національну поліцію” також доповнили статтею щодо визначення особливості використання найменування та ознак належності до поліції. Так, ознаками належності до правоохоронних органів є символіка поліції, однострій поліцейських, спеціальні звання, відомчі відзнаки, спеціальний жетон та службове посвідчення поліцейського.

“Використання найменування поліції або похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, ознак належності до поліції здійснюється виключно поліцією, а в інших випадках – за рішенням керівника поліції”, – йдеться в законі. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: