В ООН створили додаток для захисту прав переселенців

Дата: 02 Липня 2018
A+ A- Підписатися

Програма розвитку ООН запустить мобільний додаток “Твоє пр@во” для захисту прав людини, зокрема внутрішньо переміщених осіб та осіб, що зазнали сексуального й ґендерно обумовленого насильства.

Про це йдеться у повідомленні організації.

“Внаслідок чотирирічного конфлікту на cході Україні постраждали 4,4 мільйона чоловік, жінок і дітей, серед яких близько 1,5 мільйона складають внутрішньо переміщені особи. Половина ВПО – люди похилого віку. Багатьом з них потрібна юридична допомога для оформлення документів, отримання соціальних виплат і пенсій, а також компенсації за зруйноване майно”, – зазначили в ПРООН.

В організації наголосили, що стигматизація проблеми сексуального й ґендерно обумовленого насильства, а також відсутність інформаційних і консультативних послуг не дозволяють потерпілим отримати адекватну допомогу та підтримку.

“Додаток для мобільних пристроїв має покрокову практичну інструкцію для користувачів щодо захисту і відновлення своїх прав разом з контактною інформацією наших центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги”, – зауважили в ПРООН.

Додаток можна безкоштовно завантажити за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: